כיצד לבחור זר כלה שיתאים לך

לעיתים קרובות בכל הנוגע להכנות חתונה, כלות מודאגות יותר לגבי האולם ואיך תראה השמלה שלהן, וזונחות חלק חשוב במראה - זר הכלה. לא אחת קורה שכלות לא מבינות את ההשפעה שיכולה להיות לזר כלה על מראה השמלה שבה הושקעו זמן וכסף רב.

הבעיה בבחירת זרי כלה אינה נובעת ממחסור בבחירות, אלא בדיוק להיפך. המבחר הוא רב ולעיתים קשה לבחור זר אחד ויחיד. אופנה היא לא מתמטיקה - שמלה יפה פלוס זר יפה לא תמיד שווה קומבינציה יפה.זר פרחים מאת זר 4 יו

הכנו כמה המלצות כדי לעזור לך לבחור את הזר המתאים לך:
  • אם את טיפוס יותר שמרני ושמלת הכלה שלך בעיצוב קלאסי, סוג זר הכלה שהכי יתאים לך הוא זר קטן עם פרחים בצבעים חיוורים כמו לבן, ורוד בהיר או צהוב בהיר. עם זאת, גם זרים עם פרחים בלבן ושחור עם אפקט דרמטי יכולים עדיין להיות שמרניים בזכות העיצוב שלהם. פשוט דאגי לבחור גוונים שמתאימים לאישיות שלך.

  • אם האישיות שלך יותר תוססת והחתונה האידיאלית שלך היא דרמטית עם שמלת כלה נפוחה - בחירה טובה בשבילך תהיה זר ארוך ודק המונח על אמת היד או זר נשפך בצורת דמעה עם חלק עליון עגול שהולך וצר כלפי מטה - סוג זר שללא ספק ימשוך את מירב תשומת הלב.

  • בחרי זר כלה בו הפרחים קשורים באופן רופף על מנת להשרות אווירה של רוגע ושלווה. סוג זר כזה מתאים במיוחד לחתונות שמתקיימות בחוץ - בגני אירועים או בחוף הים.

  • כדאי להתאים את זר הכלה גם לגוף כדי שהזר לא יאפיל על המראה שלך:

    1. לכלות גבוהות מומלץ לבחור זר בגודל בינוני בצורת דמעה. זר זה ימשוך את העין מטה כך שהגובה שלך יראה יותר מאוזן.
    2. לכלות נמוכות מומלץ לבחור זרים גדולים בצורת דמעה או זרים ארוכים. שני סוגי זרים אלה יוצרים אשלייה של אורך ויגרמו לך להראות גבוהה יותר, בעוד זר קטן יגרום לך להיראות נמוכה מכפי שאת.
    3. לכלות בעלות מבנה גוף חסון מומלץ לבחור זר גדול. זר קטן ידגיש את הרוחב שלך ויגרום לך להיראות גדולה מכפי שאת. זר גדול יותר לעומת זאת יגרום לך להראות רזה יותר.

ניתן להזמין זרי כלה של ZER4U מתוך קטלוג זרי כלה בסניפי הרשת בפריסה ארצית או להזמין זר בעיצוב מיוחד. 


טיפים בנושא פרחים