• דף הבית
  • >
  • טיפים לבחירת פרחים לאירועים

טיפים לבחירת פרחים לאירועים

ערב החתונה, ובין כל הסידורים עליכם גם להזמין פרחים מתאימים. קיים שוני עצום בין הזמנת פרחים לאירוע לבין קניית זר פרחים.  בעוד פרחים לאירוע משמשים אותנו למשך ארבע שעות ואולי קצת יותר, המטרה בקניית זר פרחים לבית היא הצבת קישוט בסלון, שישרוד במשך שבוע לפחות. 

זו הסיבה שאת הפרחים לבית נקנה כשהם עדיין סגורים, במטרה שיפתחו בבית. לעומת זאת, את הפרחים לאירוע נקנה כשהם פתוחים, יפים ומרשימים. אולם בזאת לא מסתכמים ההבדלים. 

באירועים יש להקפיד ולהשתמש לרוב בסוג פרח אחד על מנת לא ליצור "בלגן" של פרחים בעיניים. נבחר ורדים לבנים או כל פרח מתאים אחר. המטרה היא שכמות הפרחים תבלוט ולא ה"בלגן" של מספר סוגי פרחים.

באירועים מומלץ גם להשתמש בפרחים מיוחדים כגון סחלבים ודומיהם. בעיצוב השולחן באירוע חשוב להקפיד על גובה הכלי. במידה ומדובר בכלים גבוהים – יש להקפיד שהפרחים יעברו את ראשו של הסועד ואם מדובר בכלים נמוכים – יש להקפיד שהפרחים יהיו מתחת לראשו של הסועד.  

במידה והאירוע מתרחש בבית, למשל חגיגת שבע ברכות או חגיגת אירוסים, יש להתאים את גודל וגובה הפרחים. על סידורי הפרחים להיות נמוכים על מנת שלא יתפסו מקום רב בשולחן.

רצוי מאד גם להניח בפינת הסלון אגרטל גבוה במיוחד עם הרבה נוכחות ולהשתדל להתאים את סידורי הפרחים לגווני השולחן. המלצות אלו תקפות גם לסידורי פרחים בחגים ובשבתות.


לטיפים בנושא פרחים                 
 
 סידור פרחים לבן באגרטל מבית זר 4 יו