עיצוב שולחן חג השבועות

שולחן אשכולות ענבים, המעוצב במראה ארץ ישראלי עשיר
 רשת ZER4U מציגה אלטרנטיבות וטיפים לעיצוב שולחן לחג השבועות:

שולחן בסגנון ארץ ישראלי עשיר
שולחן אשכולות ענבים, המעוצב במראה ארץ ישראלי עשיר, מציע טרנד עיצוב בלקני ייחודי. מהתקרה תלוי חישוק שממנו נשפכים אשכולות ענבים ומסביב שילוב של פרחים. על השולחן סידור קליל במראה טבעי שזור בכלובי ציפורים לבנים, מפת משבצות בגווני ירוק וכלי אוכל לבנים אלגנטיים. סגנון העיצוב מתכתב עם קווי העיצוב העכשוויים שמתחברים לטבע ולאדמה.

שולחן בסגנון קאנטרי סטייל
שולחן בסגנון ייחודי ואופנתי של מראה אקלקטי וכפרי: שילוב של מפת משבצות בגווני תכלת ומגוון קופסאות עץ ישנות שבתוכם בקבוקי זכוכית שונים שנאספו ונקנו בשוק הפשפשים או מבקבוקי יין ושתייה שנשטפו והפכו לכלי לפרחים. הפרחים במגוון אביבי כפרי שזורים בתוך הבקבוקים בגוונים שונים. כלי האוכל מגוונים ושונים אחד מהשני והמפיות, כמו המפה, נתפרו מבד משבצות.


 התאמת הפרחים לעיצוב האווירה בבית, חשובים מאוד ומומלץ מאוד לעשותם בדרכים שונות
:
  • חשוב להתחשב בגודל הבית באזורים והחללים שבהם אנו רוצים לשלב פרחים באירוע ובכלי הקיבולת (האגרטלים) שיש לנו בבית. אווירה לבנה תמיד נותנת תחושה טובה ומיוחדת, קלאסית נקייה ויוקרתית מאוד.

  • את שולחן החג מומלץ לעצב בצורה כזאת שיהיה מספיק מקום על השולחן לכל האוכל שאנחנו מגישים ובמרכזו ישולבו זר פרחים ונרות בגובה נמוך מאוד, כך שלא יפריע לאורחים לראות אחד את השני.

  • שולחן בסגנון ייחודי ואופנתי של מראה אקלקטי וכפרי
  • חשוב להשתמש בסוג אחד של פרחים או שניים ולא יותר, ולהבליטם על ידי שילוב באגרטלי זכוכית קטנים, לצופף ורדים לבנים גדולים וריחניים בכמה מוקדים בגובה נמוך. באזורים אחרים של הבית מומלץ להעמיד אגרטל גדול עם וורדים גבוהים ומרשימים מאותו סוג. את הפרחים שנשארו מומלץ לשלב בחדר האמבטיה ובפינות נוספות בבית. בדרך זו נעניק אווירה אחידה לכל הבית ומראה חגיגי, קלאסי ומרשים.

  • ניתן גם להעניק לבית אווירה חגיגית ואביבית על ידי שילובים של מבחר פרחים בשלל צבעים, סידור מרשים, נמוך ורחב ממבחר פרחים במרכז השולחן יכול להתאים. אפשר גם לשלב את אותם פרחים בחללים שונים של הבית.

  • השפעת צבע הפרחים על האווירה בבית - הצבע הכחול מעניק אווירה נעימה ורגועה והצבע הצהוב, מחמם את ומעניק הרגשה חמה, נוחה, מלטפת ומפנקת עם תחושה של ביתיות. הצבע האדום או בורדו עם נגיעות של זהב יעניק אווירת חג יותר חושנית וסקסית. הצבעים חום וירוק- מעניקים הרגשה יותר טבעית.  

חשוב לזכור שהישראלים מארחים בחג הרבה אנשים ומגישים כמויות גדולות של אוכל, לכן חשוב להשאיר מקום לכל הכלים
ולתכנן את סידור הבית והשולחן בקפידה כדי שלא תתקבל בבית תחושה של אי סדר. 


לטיפים בנושא פרחים