מתנות לסילבסטר 2019

 
בסיום כל שנה אנחנו חוגגים את ערב הסילבסטר ומקבלים את השנה החדשה בחגיגות עם האנשים האהובים עלינו. זו הזדמנות טובה להביע את הערכתנו לאנשים היקרים לליבנו באמצעות מתנות לסילבסטר  שיזכירו להם את הקשר בינינו ויאפשרו להם להתחדש עם פתיחת השנה האזרחית החדשה. 
 
מתנות לסילבסטר 2019
אפשר לחלק את האפשרויות השונות של מתנות לחגיגות הסילבסטר לכמה קטגוריות, תלוי בסוג הקשר עם מקבל המתנה:
  • מתנה דקורטיבית - פרחים,עציצים וברכות מעוצבות .
  • מתנה שימושית - מוצרי טיפוח ופינוק מבית סבון של פעם.
  • מתנה רומנטית - פרחים,שוקולד ויין.
מאחר שיש לא מעט מתנות אפשריות לשנה החדשה, רצינו לעזור לכם בהתלבטות ולעשות קצת סדר במגוון הרחב. חשוב לקחת בחשבון את המסר שרוצים להעביר בבחירת המתנות לסילבסטר:
 
  1. זרי פרחים - מתנה קלאסית, אלגנטית וסמלית שרוב האנשים ישמחו לקבל. המשמעות של זרי פרחים בתור מתנה משתנה ותלויה בסוג הפרחים, בצבעם ובגודל הזר.
  2. עציצים וסחלבים - מתנה דקורטיבית נהדרת לבית. הצבע הירוק מסמל התחלה חדשה ונושא את רוח השנה החדשה. המגוון הוא גדול, וניתן למנות בין היתר סחלבים, עציץ גוזמניה, עציץ אנטוריום ועוד.
  3. כרטיסי ברכה- מתנה סמלית ואישית, שניתן להביע דרכה בטקסט בדיוק את המסר שרוצים. אפשר לקנות כרטיס ברכה מעוצב ולכתוב בו, ואפשר ליצור כרטיס ברכה יצירתי ומקורי. 
  4. שי מתוק - מתנה קלאסית ומתוקה לתחילת שנה חדשה ומתוקה. שוקולד ויין לסילבסטר זו בחירה מצויינת ואפשר גם לבחור בשי המשלב פרחים ושוקולד -חבילת פינוק נהדרת שכל אחד ישמח לקבל. 
 ZER4U מאחלת לכם שנה נהדרת, פרחונית, משגשגת ומתוקה, וכמובן מלאה במתנות לסילבסטר!