פרחים ומתנות לטו באב

חמישה עשר באב או ט"ו באב, מוגדר כיום האהבה והפיוס בישראל והחגיגות סביבו החלו כבר בימי קדם- התייחסות לחג מופיעה בספרי המשנה בסוף מסכת תענית בה מתואר היום כחג שווה ערך במעמדו ליום הכיפורים. 6 אירועים היסטוריים גדולים בהוויה היהודית, משוייכים לתאריך זה על ידי חז"ל ופרשנים שבאו אחריהם פישטו את זה בכך שאמרו שכולם מתקשרים לאהבה ואחדות ישראל ובכך מהווה ט"ו באב תיקון על ט' באב, בו נחרב בית המקדש בגלל שנאת חינם בישראל. כמובן שתאריך זה לא נבחר באקראי יום האהבה- ביום זה ישנה הופעה של ירח מלא, שבימי עבר שייכו לו משמעות של פריון.

בעת המודרנית, זוגות רבים מאוד נוהגים להעניק מתנות לטו באב ועל ידי כך לציין את החג. מתנות אלו צריכות לסמל את תחושת ההערכה והאהבה שאנו רוחשים לשותפיי החיים שלנו.

ישנן שפע של מתנות שמתאימות וראויות לחג וזו אכן התלבטות לא פשוטה. מתנות לטו באב אמורות להיבחר על פי מספר קריטריונים: כמה זמן אתם יחד כזוג? מה מידת הרצינות ביחסים? כמה אתם מעוניינים להשקיע? ומה הטעם האישי של בן/ת הזוג.

בזר פור יו תמצאו את הפתרון המושלם עבורכם! כדי להקל עליכם את הלבטים בבחירת מתנות לטו באב, אספנו עבורכם מקבץ המלצות חמות.

אל תתמהמו יותר מידי, עכשיו זה הזמן שלכם לרגש עם בחירה מקטלוג המתנות לטו באב של ZER4U עם בחירה מתוך: קולקציית זרי פרחים מרהיבים, מגוון שוקולדים מעולים ממותג "מקס ברנר" הידוע, מארזי טיפוח ופינוק מבית "סבון", יינות איכותיים בבחירת מומחי היינות של חברת "איש הענבים" ועוד.

אנו ב-ZER4U מאחלים חג שמח ורומנטי לכל בית ישראל!

 

עכשיו זה הזמן שלך לרגש  עם קולקציית הפרחים, השוקולדים ומגוון מתנות לטו באב של רשת  ZER4U !