יינות

מי מאיתנו הישראלים אינו  נוהג לשתות כוס יין (או שתיים) במהלך ארוחת השבת ובחגי ישראל השונים. גם אם הישראלי הממוצע אינו מתיימר להבין בתחום היינות ואינו מגדיר עצמו כחובב מושבע של המשקה העתיק (שמלווה את האנושות כבר 8,000 שנה לפחות), הוא יידע להעריך יין מקומי משובח, שמחליק בגרון בהנאה צרופה, תוך שהוא משאיר "אפטר טייסט" נעים בחיך. אך, לא רק בזמני קודש אנחנו אוהבים את תעשיית היין הישראלית ואנו עושים כבוד גדול ליקבים המקומיים (ולראייה גודל השטח החקלאי שמנוצל עבור כרמים- 50,000 דונם) ונוהגים לשתות את תוצרתם גם בימי חול, למשל כשהולכים למסעדות ובאירועים משמחים כמו חתונות. לכן, גם ב-ZER4U עשינו את המירב בכדי להביא בפניכם את היינות המקומיים- אדומים ולבנים, המשובחים והמשתלמים ביותר, שנבחרו בקפידה בידי אוצר היין- חיים גן, הידוע גם בכינויו: "איש הענבים".

בחרנו עבורכם ארבעה יינות המייצגים את מיטב כרמי ישראל ומיטב הידע בייצור יין! ארבעת היינות הללו משקפים את עידית יינות ישראל,  ומגיעים מחלקות אדמה מאזור הרי ירושלים. תמצאו ברשימה יינות אדומים עשירים, מורכבים ואיכותיים, כאלה שיחממו את הגוף והלב ביום קריר.  
 הרי הם לפניכם – ברבדו - היין של הפרופסורים – היקב שזכה בתהילה עולמית על ייצור סגנון ייחודי של יינות, שופעים, מלאים, מתובלים, כאלה המשקפים את מלוא הפוטנציאל של זן הענבים. יקב קסטל, שבשנים האחרונות מוביל את המצוינות הייננית בישראל, עשה דבר והביא לעולם את סדרת La vie החדשה והצעירה במחיר שווה לכל נפש. לה וי אדום הוא יין אדום קליל, צעיר, עכשווי ופשוט טעים. מיקב פלם בחרנו את היין העוצמתי, המרוכז והמורכב ביותר ברשימה. תמצאו יין המתאים לארוחה טובה ומזינה עם חברים טובים ומשפחה, יין שיביא בכם שמחה. 
 מיין לפי   
משלוח יין אדום ZER4U
161