טיפים לעיטור זרי כלה

כל כלה רוצה שהחתונה שלה תהיה מיוחדת ומקורית, לכן היא משקיעה מחשבה רבה בכל פרט ולא מעט כסף כדי להגשים את יום החתונה החלומי שלה. זר כלה הוא אחד הפריטים החשובים ביותר לכלה ביום חתונתה, לכן ריכזנו עבורכן כמה רעיונות שיהפכו את זר הכלה הקלאסי לייחודי יותר:
זר כלה של זר4יו - מגע של חום
 
  • כדי להפוך את זר הכלה שלך לצבעוני וסגגוני אף יותר, את יכולה להוסיף לו נוצות בצבעים שונים לפי בחירתך. הנוצות יעניקו לזר מגע אישי.

  • דרך נוספת לייחד את זר הכלה היא לללפף סביבו חוט תיל בגוונים בהירים. ניתן גם להוסיף מגוון חרוזים על החוט כדי להעניק לזר נפח ייחודי נוסף.

  • אפשר גם לקשט את זר הכלה בכפתורים ובתכשיטים לפי טעמך האישי. ניתן להתאים את סגנון וצבע הכפתורים והתכשיטים לפרחים שבחרת, ולקבל זר כלה יוצא דופן.

  • אם את מעוניינת שזר הכלה שלך יהיה בסגנון חוף ים, את יכולה לעטר אותו בצדפות ובפנינים. אפשר להניח פנינה במרכז כל פרח או לפזר את הפנינים בתוך הצדפות.

  • דרך כיפית וטעימה לייחד זרי כלה היא להוסיף להם מגוון ממתקים צבעוניים, כגון מרשמלו, צמידי סוכריות ושוקולד או כל דבר אחר שאת יכולה לדמיין.

אם תבחרי באחד הטיפים כדי להפוך את זר הכלה שלך לייחודי, מומלץ לאסוף את חברותייך הטובות ביותר שיעזרו לך במשימה. במקום עוד מטלה שיש לסיים לפני יום החתונה, תוכלי להפוך אותה לחוויה כיפית, יצירתית ומשחררת שתחלקי עם האנשים הקרובים אלייך.


ואם את מארגנת מסיבת רווקות, תוכלי להוסיף את אחד הטיפים או לשלב כמה מהם, כאחת הפעילויות במסיבה. בהצלחה! 


לטיפים בנושא פרחים