• דף הבית
  • >
  • טיפים לעיצוב הבית בעזרת פרחים

טיפים לעיצוב הבית בעזרת פרחים

כל אחד מאיתנו אוהב לעיתים לחדש את מראה הבית באמצעות כמה אלמנטים מקוריים. פרחים הם דרך נהדרת להשיג מראה טרי ורענן לכל חדר, וגם להרוויח ניחוח נעים וקיצי על הדרך. 

ריכזנו עבורכם כמה טיפים לעיצוב הבית באמצעות פרחים:
סידור פרחים - גן עדן חורפי של זר פור יו
  1. חשוב להתחשב בסגנון החדר לפני שבוחרים באילו פרחים להשתמש בעת העיצוב. לחדרים  בעלי מראה חדיש, מתאימים פרחים עם צבעים עזים וקווי מתאר פשוטים, כמו סחלבים או חבצלות.

  2. בחדרים בעלי מראה שמרני יותר, מומלץ להשתמש בסידור פרחים הכולל ורדים או ציפורנים. חדרי משחקים או שעשועים, רצוי לקשט באמצעות חינניות או צבעונים.           

  3. על מנת להגיע להחלטה הנכונה ביותר בעת עיצוב הבית, היעזרו בחנות הפרחים הקרובה אליכם. המוכר יכול לייעץ לכם על פרחים לכל תקציב, לעזור לכם לבחור אגרטל ואף לדאוג למשלוח באותו היום.

  4. רעיון מקורי לעיצוב בעזרת פרחים הוא שימוש בבקבוק שקוף או כוס שקופה. לתוך הבקבוק או הכוס ניתן להשחיל פרח או זר פרחים קטן, ולהוסיף מעט מים. לאחר מכן, מוסיפים לתוך המים צבע מאכל בצבע הפרח כדי להעניק לפרחים מראה מתוחכם ומקורי.

  5. אחרי שבחרתם את סוגי הפרחים שבהם תיעזרו בעת העיצוב, הגיע הזמן להחליט על המיקומים המתאימים ביותר לפרחים. מומלץ לבחור באזורים "גסים" שאתם מעוניינים "לרכך" באמצעות מראה מלבב של זר פרחים. דוגמה טובה לאזור שכזה היא קיר עמוס במדפי עץ או ספרים, או לחלופין קיר אבן נטול צבע או אלמנטים "חמים" אחרים.

  6. גורם נוסף שיש להתחשב בו הוא גודל הזר או הסידור. באזורי טרקלין ושיחה רצוי להשתמש בזרי פרחים קטנים יותר, ואילו באזורים ריקים ניתן להוסיף סידורי פרחים גדולים, על מנת להדגיש את המקום.

כמו הטלפון שלכם, האייפוד שלכם או דלת המקרר במטבח, הבית שלכם משקף את האופי שלכם. באותה המידה, גם ביתכם יכול לשקף את מי שאתם באמצעות עיצוב פנים מקורי. 

לפרחים ולצמחים יש אנרגיה טבעית המשרה אווירה נינוחה ושלווה בכל בית, ועל כן הם אלמנט נפלא שרצוי להוסיף לכל חדר בבית.


לטיפים בנושא פרחים