עיצוב שיער עם פרחים

הרבה נשים מחשיבות את שיערן לחלק מהותי מהיופי ומהנשיות שלהן, ולכן אין פלא שהן משקיעות זמן ואמצעים בלקשט אותו. אחת הדרכים המקוריות והיפות ביותר לקשט ולעצב את השיער היא לשזור פרחים  בתסרוקת. 

ישנם הרבה אירועים בהם תרצי להוסיף פרח לשיערך, אך אין יום חשוב כיום החתונה. ריכזנו עבורכן כמה טיפים כיצד להוסיף פרחים לתסרוקות כלה:

זר כלה - עטופה באהבה מבית זר 4 יו
  • הדבר הראשון שממנו מתחילים הוא בחירת תסרוקת כלה. עלייך להחליט האם תרצי לאסוף את שיערך ביום החתונה או להשאירו פזור, האם תזדקקי לתספורת חדשה, והאם תשמשי בצבע או בתוספות נוספות, מעבר לפרחים. בעודך בוחרת את תסרוקת הכלה האהובה עלייך, התחשבי במגוון של גורמים כמו תקציב ונוחות.

  • על מנת לקבל השראה לעיצוב שיער מקורי, עלעלי במגזיני כלות וחתונות. לא תמיד מראה הכלה מושלם עולה לראש מיידית, ויש צורך במעט השראה חיצונית, על מנת להחליט על סגנון שיער רצוי.

  • כאשר את מתלבטת בין סגנונות פרחים שונים, נסי לבחור פרחים בצבע התואם את קישוטי החתונה. לא רצוי ליצור ניגוד בין הצבעים הבולטים של המפות, הקישוטים או הנרות לבין הפרח שתשלבי בשיערך.

  • רצוי מאוד לבחור פרח אשר מחמיא לסגנון שיערך. פרחים בולטים מאוד מחמיאים לשיער ארוך וגלי, ואילו פרחים צנועים יותר מתאימים לתסרוקות כלה מורכבות יותר.

  • גורם חשוב נוסף שיש להתחשב בו הוא גודל הפרח (או הפרחים) אותם תרצי לשלב בתסרוקת הכלה שלך.

  • מומלץ לבחור פרח אשר תואם את זר הכלה שבחרת ליום החתונה.

  • רצוי להתייעץ עם מוכר פרחים הנמצא בקרבת מקום מגורייך, לפני שאת מגיעה להחלטה. רוב מוכרי הפרחים כבר נתקלו בכלות עם בקשות דומות, ויש סיכוי גבוה שיהיו להם כמה עצות טובות עבורך.

כמובן, שתמיד אפשר להוסיף פרחים לשיער, ולא חייבים להשתמש בעיצוב זה אך ורק ביום החתונה. אפשר להוסיף פרחים לתסרוקות גם במסיבות או מפגשי חברים, באירועים מהעבודה, לפיקניק או יציאה עם בן הזוג או אפילו לים, כדי להוסיף לאווירת הקיציות. לכל מקום שתבחרי ללכת אליו, פרחים בשיער הם תוספת נהדרת ליופי הטבעי והייחוד שלך.


טיפים בנושא פרחים