מתנות לפסח 2018


ניתן לרכוש מקטלוג זה להזמנות בתאריכים 27/03/2018-30/03/2018
קנו ממגוון הזרים והסידורים ב 159 ש"ח וקבלו בקבוק יין וינטאג' מבית יקב ירושלים ב 10 ש"ח בלבד !

חג הפסח חל בחודש ניסן (י"ד עד כ"א בניסן)  ידוע כחג מרכזי מאוד בהווי הישראלי, כאשר רוב בתי האב במדינה, מסובים לשולחן חגיגי עם בני משפחותיהם ויקיריהם, לקריאה בהגדת החג ולארוחה חגיגית- ארוחת הסדר. חג הפסח, ידוע במספר שמות שונים, שלכל אחד מהם משמעות שונה המתייחסת למימד אחר של ימי החג המתפרסים על גבי 7 ימים. בין שמותיו המרכזיים של החג הם:פסח (כמובן)- לזכר פסיחתו של אלוהים על בתי היהודים בעת שהכה את המצרים במכת הבכורות אנו קוראים לחג זה – חג פסח, חג החירות - חג פסח הוא החג המציין את יציאת בני ישראל מעבדות  במצרים לחירות בארץ ישראל, חג המצות- משום שבמהלך החג לא אוכלים חמץ לזכר בני ישראל אשר לא הספיקו להתפיח את הבצק בעת שברחו מארץ מצרים. כאשר הוקמה המדינה ב- 1948, קיבל החג את השם הנוסף: "חג האביב" בידי בני הקיבוצים והמושבים, בשל תחילתה של עונת האביב ופריחת העצים והצמחייה בתקופה זו של השנה. 

אנו ב-ZER4U סבורים, כי חג האביב המסמל התחדשות ופריחה הוא הזמן המתאים ביותר לפנק את קרוביכם במתנות לפסח שמקורם בעולם הצומח-  זרי פרחים ועציצים- לבדם, או בשילוב עם דברים טובים נוספים כדוגמת מארזי שוקולדים כהשרים לפסח ויינות מעולים.


בואו לבחור מתוך מגוון רחב של זרים מרהיבים, סידורי פרחים יפהיפיים, סחלבים ועציצים מהממים, חבילות מתוקות מבית 'מקס ברנר', מארזי טיפוח מפנקים מבית "סבון", מארזי חג עם ריבות משובחות ומצות, מבחר של יינות משובחים שנבחרו בקפידה על ידי המומחים של "איש הענבים"- בראשותו של אוצר היין חיים גן ועוד מגוון מתנות לפסח כהנה וכהנה- מחכות לכם בקטלוג האינטרנטי שלנו במרחק מספר הקלקות בלבד