מבצע מתנות לסילבסטר ב ZER4U


אם אתם מתלבטים היכן כדאי לכם לרכוש מתנה לחברים ומשפחה לרגל השנה האזרחית החדשה , אנחנו כאן כדי להקל עליכם בהתחבטויות,כי ב ZER4U יהיה לכם ממש משתלם לקנות את המתנה המושלמת!.סידרנו לכם  מבצע מהמם של פרחים ומתנות לסילבסטר במחיר מעולה : קונים ממגוון הזרים ב 159 ₪ ומעלה ומקבלים בקבוק למברוסקו איטלקי ב 10 ₪ בלבד​!  

שנה אזרחית חדשה זהו חג אהוב כל כך! מרהיב ביופיו , הרחובות והבתים מתקשטים בעצי אשוח ואורות צבעוניים, מה שהופך את המאורע לאהוב יותר אפילו מימי הולדת, כיון שבחגיגות האלה הקהילה מתכנסת ומתחברת סביב החגיגות. כולם נרגשים: בני המשפחה,החברים השכנים,אנשי העיר,המדינה והעולם.
הילדים מחכים לדמות האהובה 'סבא כפור' אשר מביא מתנות ומשאיר מתחת לעץ אשוח והחג גדוש מופעים חגיגיים ומוזיקליים בטלוויזיה ,סרטים מצחיקים, הפתעות ואוכל טעים.

התחפשת ל'סנטה קלאוס' ואתה אחראי למלא את העץ המשפחתי במתנות? בטח תשמח לדעת שאצלנו ב ZER4U תוכל למצוא מגוון מתנות במחירים נוחים ובאריזות צבעוניות.
עציץ הוא סמל לפריחה והתחדשות ובהחלט יכול להתאים כמתנה לחבר או בן משפחה,עכשיו זמין לרכישה בקטגוריית העציצים החל מ 65 ש"ח בלבד!
מתוקים זו דרך נהדרת לשמח את הילדים וגם מאוד יוסיף לקישוטים על העץ ,עכשיו זמין לרכישה בקטגוריית השוקולדים של 'מקס ברנר' החל מ 18 ש"ח בלבד!
לבנות המשפחה הייתי ממליץ זרי פרחים לראש.מעבר לזה שזה כל כך יפה וכפרי אני בטוח שהחיוך לא ירד להן מהפנים עם מתנה שכזו. עכשיו זמין לרכישה החל מ 66 ש"ח בלבד!
לאהובה כדאי לשלוח את השילוב הנהדר של פרחים ויין אדום,סמל מובהק לרומנטיקה המסייע ליצירת אוירה שלווה ונעימה במיוחד,זמין לרכישה עכשיו בקטגוריית הפרחים החל מ 94 ש"ח לזר פרחים ובקטגוריית היינות החל מ 45 ש"ח בלבד!.

הזמינו עכשיו! פרחים ומתנות לסילבסטר לרגל השנה בחדשה ב ZER4U ושמחו את היקרים לכם! כי אם עדיין לא עליתם על זה סנטה קלאוס לא באמת ידאג לזה :)

מבצע סילבסטר 2018 ZER4U