פרחים ומתנות לשבועות 2020

חג השבועות הנו יום מועד עתיק המוזכר בתורה בספר ויקרא בשם "חג הביכורים" בהמשך לסיפור המקראי על יציאת מצרים, כיום שבו נגאל עם ישראל מן העבדות באופן סופי עם קבלת עשרת הדברות בהר סיני (לכן נקרא גם חג מתן תורה). חג השבועות נקרא כך בשל מרחק הזמן (7 שבועות) מיום החג השני של פסח.

 

ממנהגי החג:

לאכול מאכלים חלביים-
אחד ממנהגי החג הידועים לכל, הוא המנהג לאכול מאכלים חלביים משובחים. הסברה לקיום המנהג (החביב והטעים), היא שבמעמד קבלת התורה ניתנו לעם היהודי חוקי הכשרות ומכיוון שהתורה ניתנה בשבת, לא ניתן היה לשחוט בהמות למאכל והעם נאלץ לאכול מוצרי חלב בלבד. ביום זה, נוהגים לאפות ולבשל מאכלים חלביים למכביר ולהרעיף מתנות טעימות כדוגמת עוגות, שוקולדים ויינות.


קישוט הבית במתנות לשבועות-
נהוג לקשט את בתי המגורים ובתי הכנסת ב"עשבים"- על פי חז"ל, זכר לעשבים שהחלו מכסים בהמוניהם את הר סיני במעמד קבלת התורה. חג השבועות, ידוע גם בשם "חג הקציר" בשל העובדה שבתקופה הסמוכה לחג היה מתבצע קציר החיטים שהיה מובא כמנחה לקידוש השם. מסיבות אלו, רבים נהנים לרכוש פירות ופרחים לשבועות.

חגיגת שבועות  ב ZER4U 
קונים זרים וסידורים מהקולקציה החגיגית והלבנה שלנו לחג השבועות ב 159 ש"ח  ומקבלים יין לבן מבית טפרברג ב 9 ש"ח בלבד!  ללא כפל מבצעים והנחות .


משלוחי מתנות לשבועות בפריסה ארצית!

 בין אם אתם נמצאים בחג בישראל או בין אם שוהים בחו"ל ומעוניינים לפנק את יקיריכם בפרחים ומתנות לשבועות, ZER4U  עומדים לשירותכם עם מערך השליחים שיגיעו עם המתנה או הזר שבחרתם, כמעט לכל נקודה בארץ- ביעילות רבה.

אל תתפשרו על פחות מ- ZER4U


חג שמח לכל בית ישראל!